Trauku piedāvājums no šķīvīšiem ir kļuvis krietni plašāks. Šobrīd pēc manām idejām tiek izgatavoti šķīvji, divu izmēru krūzītes, limonādes glāzes, divu veidu olu trauciņi, kā arī mans pats pats mīļākais produkts - bļodiņas!

Traukus, pēc manām idejām, bet izmantojot savu lielo talantu un zināšanas izgatavo superīgā keramiķe Sigita Olte no Olte's Ceramic (IG @oltes_ceramics).

Visi trauciņi ir pieejami trīs krāsās - maigi rozā, maigi zils un gaiši pelēks. Izgatavoti no keramikas, glazēti un rotāti ar sudraba punktiņiem, kas ir viegls akcents, bet nenomāc krāsu un skatu. 

Gan šķīvīši, gan bļodiņas ir pieejami ar trīs dažādiem "zīmējumiem" - lācēnu, mākonīti vai sirsniņām. Tos var savā starpā kombinēt. Piemēram, lācēns ar sirsniņu. 

Olu trauciņus un krūzītes piedāvāju ar lācēniem vai haizivīm! Krūzītēs šīs figuriņas ir iekšpusē, tā, lai izdzerot to, būtu pārsteigujms. 

Krūzītes ir divos izmēros - mazā, kas ir apm. 150 - 170 ml tipluma un lielā - 300 ml tiplums. Mazā krūzīte ir ar uzrakstu Ulalā un divām osiņām. Lielā krūze ir ar uzrakstu Pilnām Mutēm un tai ir viena osiņa. 

Olu trauciņi arī sanākuši divu veidu - mazs uz trīs bumbiņu peciņām, kā arī tāds, kur trauciņš kopā ar mazu šķīvīti. 

Limonādes glāzes ir īstas kokteiļglāzes lielumā un uz tās ir uzraksts - limonāde! Tai komplektā var nākt arī metāla salmiņš, kopā ar birstīti un tas viss iepakots samta maisiņā. 

Vēl ir pieejami meitenīgi piekariņi lācēna izskatā. Tas pats lācēns, kas uz šķīvīša vai krūzītes, bet veidots kā kakla rotiņa. Nāk kopā ar caurspīdīgu "striķīti". 

Visi trauki tiek gatavoti pēc iepriekšēja pasūtijuma, tādēļ izpildes laiks var būt no 1 - 2 nedēļām. Taču, reizēm ir arī šis tas krājumos, tādēļ visu var sarunāt un pie traukiem tikt ātrāk. Un vēl - sekojiet līdzi IG, tur dodu ziņu, kur un kad var nopirkt gatavos traukus. 

Visi trauki pie klientiem tiek nogādāti sapakoti - ietīti zīda papīrā, salikti baltās, pelēkās vai rozā kastēs. Klāt nāk skaistas kartītes ar trauku bildēm vai bildēm no grāmatas ar manām mīļākajām receptēm. 

Rīgā traukus cenšos pievest klientam tur, kur tas viņam ir visērtāk. Taču - lai nogādātu traukus citur, izmantoju Omniva vai Latvijas Pasts. Sūtīšanas izmaksas tiek pievienotas rēķinam. 

Apmaksa tikai un vienīgi pret rēķinu. 

Cenas pagaidām jautāt individuāli.