Ziņa maniem sekotājiem. Man patīk doma, ka gada beigas ir īstais laiks pārmaiņām! Tā, lai gada sākumā nav jāsaņemas, bet tikai jāturpina iesāktais! Tad nu vēlos visiem pastāstīt, pavisam īsi, ka viens posms dzīvē beidzies un šoreiz runa par “zīmolu” [ļoti augsti mērķēts tā sakot, bet nu...] Le Petit Pot.

Man ļoti patika ar to strādāt, ar šo vārdu palaist pasaulē manus recepšu krājumus un idejas par ēdienu bērniem. Labs darbiņš padarīts, bet laiks pārmaiņām un doties tālāk. 

Mans blogs jau drīzumā būs ar citu vārdu, ar krietni mazāk receptēm šeit, bet ari ēdienu bildēm instagramā. Kapēc? Jo man pavisam vienkārši nav spēka un jaudas stāties pretī ārkārtīgi lielajai un spēcīgajai konkurencei šajā jomā, kas, patiesībā, ir superlieta no vienas puses.

No otras puses - man nav ne vēlmes, ne arī jaudas visu dienu pavadīt IG storijos rādot, atrādot dāvanas, sadarbības partnerus vai reklamējot to šo un vēl kaut ko. Jo, nu, būsim reāli - ja gribi būt īsts influenceris un blogeris jebkurā jomā - tas ir jādara. Man  tas neiet pie sirds, tapēc es šajā lauciņā nekad arī neesmu īsti iekāpusi, bet visas receptes publicējusi tad, kad gribas, kad ir iedvesma un tad, kad pati esmu sagādājusi produktus. Hobijs parastais. Bet man drusku tā kā apnicis tikai ēdiens. Gribas ko klāt.

Tādēļ turpmāk blogā būs vairāk rakstu par mūsu piedzīvojiem kā ģimenei un kopā ar draugiem, bet bez reklāmrakstiem, kā jau ierasts. Stāsti būs mūsu, no pieredzētā un pārdzīvotā, neatkarīgi no jaunumiem un atlaidēm veikalos. 

Laiks ar ģimeni un draugiem, tas vienmēr ir tā vērts. Un par to arī turpmāk rakstīšu brīžos, kad iedvesma būs ar mani.

Kādēļ tāds nosaukums blogam? Pavisam vienkārši. Ieklausoties sevī, kad runāju ar citiem, kā arī draugu un paziņu stāstītajā un viņu piedzīvojumos, gandrīz nemaiīga ir frāze beigās - ai, bet nu tas bija tā vērts! Un tā arī ir, laiks ko pavadam kopā - divatā, ar saviem un citiem bērniem vai bez, ar lielo ģimeni vai draugiem, ceļojumos, mājās, ēdot vai mežā lasot grāmatas...tas ir tā vērts.

Un Ir tā vērts mainīties, lai kur arī šīs pārmaiņas vedīs. Un, protams, haštags Instagramam vaig :) Turpmāk tad šie -  #irtāvērts #worthit 

Un, kas vēl svarīgi! Informācija no esošā  šī bloga nekur nezudīs. Ne ēdienu receptes, ne viss par un ap bēbīšu ēdienu. Šeit ir vairāk kā 5 gadu darbs un tas ir daudz! Tādēļ, mazliet pārkārtosim visu, bet nekas nezudīs. Un arī trauki vēl būs! 

Šeit viss pamazām mainīsies. Ne uzreiz un ne viss, bet lēnām. 

Skaistā logo autors - talantīgā Alise Ķīnasta (ig @alisekinasta)