Meklēšanas rezultāti: olas

Omletes mafini ar spinātiem

Omletes mafini skan ļoti lepni, bet patiesībā – tāpati omlete vien ir. Dažreiz vajag pamainīt klasisko pret mazliet netradicionālo, lai viss garšotu labāk un savādāk. Es izcepu omleti mafinu pannā un rezultātā tapa mazas brokastu kūciņas

Lasīt vairāk

Kārtainās mīklas pīrāgs ar kazas sieru

Man patīk gatavot vienkāršas vakariņas. Sāļo pīrāgu (tarte vai quiche) pagatavošana nav sarežģīta, neaizņem daudz laika un rezultātā, kopā ar salātiem, sanāk vienkārša maltīte.

Lasīt vairāk

Tomātu plācenīši

Nedēļas nogalē mūsu lauku rezidencē notika, nu jau kārtējais, #foodiesbrunchlv saiets. Šīs reizes tēma – burger party jeb burgeru ballīte. Šoreiz pasākums bija ne tikai mums – meitenēm, bet arī mūsu otrajām pusītēm un bērniem.

Lasīt vairāk

Auzu miltu plācenīši ar apelsīnu

Šie plāceņi tapa lielā ātrumā, jo dienas pirmā daļa pagāja pārāk ātri, bet dienas otrajā pusē bija gaidāmi ciemiņi, tai skaitā bērni.

Lasīt vairāk

Biezpiena plāceņi ar kokosriekstu miltiem un citronu

Grēta biezpienu ēd diezgan reti, bet šoreiz man pašai tik ļoti sagribējās biezpiena plāceņus, ka nolēmu tos pagatavot Grētai (lai pašai būtu attaisnojums ēst!).

Lasīt vairāk

Auzu milti pankūkās

Ar auzu miltiem es vēl eksperimentēju, tādēļ šobrīd ir tikai pankūku receptes. Pēc nostāstiem zinu, ka no auzu miltiem ļoti labi sanāk smilšu mīkla, taču pilnīga katastrofa notiek, ja no auzu miltiem mēģina pagatavot pastas mīklu.

Lasīt vairāk

Pastinaku plāceņi ar spinātu un lociņu pesto

Dārzeņu plāceņi ir ļoti laba alternatīva klasiskajām kartupeļu pankūkām. Šādā veidā diezgan viegli mazajam ēdājam var iedot arī tos dārzeņu, ko citā reizē nekādi neizdodas.

Lasīt vairāk

Pilngraudu smilšu mīklas tartes ar kazas sieru, cukini, tofu sieru un saulē kaltētiem tomātiem

Divas dažādas receptes vienā ierakstā, bet pamats abām vienāds un pagatavošana gandrīz identiska.

Lasīt vairāk