Meklēšanas rezultāti: maltā gaļa

Gaļas bumbiņas tomātu mērcē

Reizēm no tā mazumiņa, kas ir mājās, top garšīgas maltītes. Tajā dienā biju tik prātīga, ka iegādājos svaigu malto liellopa gaļu, taču par piedevām – īsi un godīgi – aizmirsu padomāt! Tad nu mājās skatījos, kas ir, ko pagatavot.

Lasīt vairāk

Dārzeņu sacepums ar liellopu malto gaļu

Lietainai un vēsai dienai nepieciešams silts un sātīgs ēdiens, it sevišķi pēc aktīvas āra pastaigas pa dubļu (lasi bērnu) laukumiņu.

Lasīt vairāk

Maltās gaļas mērce

Ja piemājas eko veikalā ir pieejama labā maltā liellopu vai jaunlopa gaļa, tad pērku to un gatavoju mums maltās gaļas mērci (vai lazanju). Šoreiz mērci pagatavoju ar mandeļu kulinārijas krēmu saldā krējuma vietā.

Lasīt vairāk

Jaunlopa gaļas kotletes

Pati gandrīz 10 gadus gaļu neēdu, bet par veģetārieti sevi nesaucu. Tajā laikā dzīvoju Francijā (dienvidos) un jūras velšu klāsts bija tik liels, ka gaļu nemaz negribējās. Šeit Latvijā gan retu reizi gribas labu steika gabalu apēst! It īpaši ziemā. Grēta arī ēd gaļu un šobrīd dara to ļoti labprāt. Izaugs lielāka, varēs izvēlēties – ēst vai neēst, bet pagaidām ēd to, ko mamma piedāvā.

Lasīt vairāk

Pasta ar maltās gaļas mērci

Īstenībā diezgan maldīgs virsraksts, jo pasta šajā ēdienā bija mazākumā! Bet maltā jaunlopa gaļiņa gan bija. To pagatavoju kopā ar ķirbi un spinātiem un kā piedeva ēdienam bija bērnu pasta (kā mazi gailīši un vistiņas).

Lasīt vairāk

Dzeltenie kabači no dārza ar maltās gaļas mērcīti

Ar meitu esam oficiāli pārcēlušās no dzīves laukos atpakaļ uz dzīvi Rīgā. Kā atgādinājums par laukiem mums ir vesels krājums ar dārza kabačiem. Tie mūsu dārzā aug jebkuros laika apstākļos! Ja nekas cits neizaug, tad koši zaļi un dzelteni kabači izaug vienmēr.

Lasīt vairāk