Meklēšanas rezultāti: kazas siers

Kazas piena un apelsīnu siera kūka

Maiga, mīksta, garšīga un svinīga.

Lasīt vairāk

Pastinaku un kastaņu krēmzupa

Šo zupu gatavoju kāda uzņēmuma Ziemassvētku vakariņām, bet tik pat labi un viegli to var pagatavot arī ģimenes maltītei. Zupa ir lieliski piemērota arī mazajiem ēdājiem, jo tās sastāvā ir dārzeņi, āboli un kazas siers. Nekāda saldā krējuma, tādēļ derēs tiem, kuri nevar lietot govs piena produktus. Sātīga un mazliet saldena zupa.

Lasīt vairāk

Sāļais pīrāgs ar mednieku desiņām un tomātiem

Septembris ir ieskrējies tādos ātrumos, ka mums ar Grētu ir grūti turēt līdzi. Skoliņas, dārziņš, pasākumi...viss kopā, viss sākas, viss turpinās un notiek. Taču šodien uz kādu brīdi atkal izdevās padzīvot brīvdienu režīmā un izbaudīt atvasaru.

Lasīt vairāk

Kārtainās mīklas pīrāgs ar kazas sieru

Man patīk gatavot vienkāršas vakariņas. Sāļo pīrāgu (tarte vai quiche) pagatavošana nav sarežģīta, neaizņem daudz laika un rezultātā, kopā ar salātiem, sanāk vienkārša maltīte.

Lasīt vairāk

Sarkano lēcu "risoto"

Lietainas dienas un silts, sātīgs ēdiens ir divas gandrīz nedalāmas lietas. Pretēji tam, kā varētu šķist, lēcu pagatavošana ir ātra un arī vienkārša.

Lasīt vairāk

Mini lazanja ar liellopu gaļu un kazas sieru

Garajās maija brīvdienās arī Grētas tētis pievērsās ēst gatavošanai. Pēc tirgus apmeklējuma pagatavoja meitai un visai ģimenei lazanju. Grētai tapa mini lazanja, jo govs piens siera, kas bija visiem, vietā tika likts kazas siers.

Lasīt vairāk

Dzelteno un sarkano tomātu zupa

Grētas pirmā tomātu zupa. Vislabāk man patīk vārīt tomātu zupu no svaigiem tomātiem, bet kamēr īstā sezona vēl nav sākusies, tikmēr izmantoju eko veikala piedāvājumu konservētajiem tomātiem.

Lasīt vairāk

Spinātu un zaļo lociņu pesto

Ašā ideja un tikpat ātra realizācija brīdī, kad jāizdomā, ko dot kā piedevu dārzeņu plāceņiem.

Lasīt vairāk

Pilngraudu smilšu mīklas tartes ar kazas sieru, cukini, tofu sieru un saulē kaltētiem tomātiem

Divas dažādas receptes vienā ierakstā, bet pamats abām vienāds un pagatavošana gandrīz identiska.

Lasīt vairāk

Kartupeļu ņoki ar spinātu un kazas siera mērci

Stāvēju pie ledusskapja un domāju, ko lai pagatavo vakariņās un tā mazā kaudzīte spinātu nelika mieru. Paklīstot pa sociālajiem tīkliem, ideja ātri vien atnāca pie manis.

Lasīt vairāk

Vienkārši makaroni ar sieru

Katram bērnam laikam reiz dzīvē pienāk brīdis, kad garšo vienīgi makaroni ar sieru! Mūsu mājās vēl tā nav, bet pasta ar sieru garšo jau tagad. Kad pēc skolas enerģijas ir maz vai nav nemaz, tad spēkus uzņemt ar kādu pastas ēdienu kā īstam sportistam nav ne vainas.

Lasīt vairāk