Meklēšanas rezultāti: citrons

Biezpiena plāceņi ar bānānu un citronu

Vasaras brokastis ikdienā bieži vien sanāk kā brīvdienu brokastis “skolas un dārziņu” sezonā. Ir vairāk laiks gatavot. Šorīt tapa biezpiena plāceņi. Prozaisku iemeslu dēļ – vakar vakariņās bija biezpiens ar krējumu klasiskais un palika neizēsts.

Lasīt vairāk

Mandeles, citrons un rikotas siers

Šīs kūkas recepti ieraudzīju internetā (konkrēti Pinterest uzgāju skaistu foto) un tie, kuri mani pazīst, zina – ja ir citrons, tad tas ir man. Ja vēl kopā ar mandelēm, tad vispār…

Lasīt vairāk

Ātrā citronu kūka

Man patīk cept kūkas, bet daru to salīdzinoši reti, jo mūsmājās tās īsti neviens neēd. Bet tā kā man ļoti, jau kopš bērnības, garšo īsts un patiess skābais krējums, tad redzot kūku, kuras nosaukumā ir šis maģiskais salikums, grūti nociesties, lai neuzceptu.

Lasīt vairāk

Mājās gatavots brokastu muslis

Grētai brokastu putras nebūt nav apnikušas. Ēd, un ēd ļoti labprāt un ikrītu neiztrūkstoša atbilde uz jautājumu, ko vēlies brokastīs ir “putra”.

Lasīt vairāk

Lemon Bars

Ieraudzīju internetā šo lemon bars (citronu batoniņi) recepti un sapratu, ka jātaisa, jo pēc rakstītā likās, ka varētu būt ļoti garšīgi. Sastāvdaļu maz un visas ir mājās, tātad tiešām bija jātaisa.

Lasīt vairāk

Biezpiena plāceņi ar kokosriekstu miltiem un citronu

Grēta biezpienu ēd diezgan reti, bet šoreiz man pašai tik ļoti sagribējās biezpiena plāceņus, ka nolēmu tos pagatavot Grētai (lai pašai būtu attaisnojums ēst!).

Lasīt vairāk

Citronkūka ar pilngraudu auzu miltu smilšu mīklu

Dodoties uz #foodiesbrunch pasākumu gatavoju citrontarti un par pamatu izvēlējos pagatavot pilngraudu auzu miltu smilšu mīklu.

Lasīt vairāk

Augļu salāti ar vaniļu un kanēli

Šos salātus gatavoju bērnu bioloģiskajām vēlajām brokastīm jeb bērnu bio “brunch” pasākumam.

Lasīt vairāk

Vēja kūkas ar citrona un laima krēmu

Šo recepti ieliekam plauktiņā “dažreiz jau var”! Un patiešām, ja cep saldumus, zinot katras sastāvdaļas izcelsmi un lieto tos nepārspīlējot, nekas slikts nevar notikt.

Lasīt vairāk

Cukini, citrons un jogurts

No 6 mēnešu vecuma. Nepieciešams: blenderis, 1 katliņš ar vāciņu, 1 nazītis, 1 trauks blenderēšanai, 1 burciņa

Lasīt vairāk