Meklēšanas rezultāti: bērnu ballīte

Grētai 4 - Ballīte ar Ķepu patruļu!

Bērnība tikai viena un dzimšanas diena tikai reizi gadā! Tādēļ, ja jubilārs grib ballīti, tad ballīte būs. Grēta, nu jau pāris nedēļas, ir pilntiesīga četrgadniece un par to viņa pati ir ļoti priecīga un lepna.

Lasīt vairāk

Dārza svētki mammām un bērniem - #mommyfest

Vakar, skaistas nedēļas pašā vidū un jā, darba dienā, mēs - mammas, sarīkojām dārza svētkus sev un bērniem. Mammas bijām daudz un satikāmies mēs Instagramā. Jā, tajā, kas sociālais tīkls. Tā mēs sevi dēvējam - Instagrama mammas.

Lasīt vairāk

Svētku galds mazajiem gardēžiem

Maijs ir mēnesis, kad dārziņos un skolās ir izlaidumu laiks, kad visi pošas piknikiem saulīte un kad svinības nez kapēc liekas vairāk kā parasti! Vismaz man kā maija bērnam šis pavasara mēnesis saistās ar vasaras atnākšanu, ballītēm un

Lasīt vairāk

Ātrais saldējums no ogām

Es labāk neatklāšu, ko Grēta atbildēja, kad pirmo reizi viņai lūdzu pastāstīt, ko viņa vēlētos nest bērnu dārza draugiem kā cienastu savā vārda dienā. Otrā atbilde man patika tīri labi, pat ļoti patika - saldējums! Sacīts, darīts, ideja skaidra, atliek tikai izpildījums.

Lasīt vairāk

Kūku galds bērnu ballītē

Kā jau minēju pirmajā šīs tēmas rakstā, bez kūkām un saldumiem – nu nekādi. It īpaši svētkos un ballītēs. Tas, ko mēs vecāki, varam darīt, kamēr bērni ir mazi – iemācīt viņiem mīlēt arī tādus desertus, kuru gatavošanā neti

Lasīt vairāk

Ielūgums uz Tējas ballīti bērniem

Svētku galds pasākumos ir diezgan sāpīga tēma nevienam vien – gan mazāku un lielāku bērnu mammām, gan tiem, kuri rīko bezbērnu ballītes. Mani pašu šis jautājums neuztrauc un lielākā problēma, lielākoties, ir apstāties pie konkrētām idejām, kuras realizēt.

Lasīt vairāk

Sibilliņa balli rīkoja!

Pirmo reizi Sibillu un viņas mammu Daci satiku bērnu bio brunch pasākumā un Sibillai rokās bija viņas pods jeb mazais bērnu paliktnis lielajam tualetes podam. Tas bija tik mīļš un smieklīgs skats, ka to grūti aizmirst! Ik pa laikam to atceros un vienmēr smaidu.

Lasīt vairāk

Mazo pēdiņu lutināšanas vakars

Pidžammu ballīte – mans bērnības nepiepildītais sapnis. Toties, kādas radošas mammas (arī Ingas) meitām un draudzenēm bija iespēja baudīt skaistu un princešu cienīgu pidžammu ballīti – mazo pēdiņu lutināšanas vakaru. Par šādu vak

Lasīt vairāk

Grētas Teodoras vārda dienas svinību cienasts

Grētai ir tā lielā laime svinēt vārda dienu divas reizes gadā! Dabiski ir sanācis, ka Toeodoras svinam kopā ar radiniekiem, bet vārdiņam Grēta par godu tika rīkota īsta bērnu ballīte.

Lasīt vairāk